Сфальсифікувавши вибори в Кривому Розі старий вілкул тягне на посади регіоналів

staryi-vilkul

Секретарем міської ради Кривого Рогу на сесії у четвер, 10 грудня, був обраний представник «Опозиційного блоку» Сергій Маляренко. Таке рішення депутати міськради нового скликання ухвалили на своїй другій сесії під головуванням міського голови Юрія Вілкула, поінформували у міській раді.

Як повідомили в міськраді, Сергій Маляренко працював секретарем у міськраді попереднього скликання.

Напередодні депутати від партій «Укроп», «Самопоміч» та «Блок Петра Порошенка» заявили, що не братимуть участь у цьому засіданні через нелегітимність міського голови, результати виборів якого яких вони вважають сфальшованими.

Таким чином, у залі зареєструвалося 37 депутатів із 64. Як повідомили в міськраді, 36 присутніх у залі депутатів проголосували за кандидатуру Сергія Маляренка, один – проти. За словами присутніх у залі, новообраного посадовця активісти вітали вигуками «Ганьба!».

За інформацією міського голови Юрія Вілкула, до кінця грудня новообрана міська рада Кривого Рогу має ухвалити бюджет міста.

У четвер Верховна Рада включила до порядку денного проект постанови №3616 про звіт тимчасової спеціальної комісії з перевірки фактів порушень під час другого туру виборів мера Кривого Рогу 15 листопада і законопроект №3613 про призначення позачергових виборів міського голови на 27 березня 2016 року. Цьому рішенню передувало тривале обговорення цього питання у раді коаліції та профільному парламентському комітеті.

Напередодні тимчасова спеціальна комісія Ради рекомендувала призначити нові вибори мера у Кривому Розі.

Упродовж трьох тижнів у Кривому Розі тривають протести проти визнання результатів виборів міського голови 15 листопада.

30 листопада Дніпропетровський апеляційний суд зобов’язав 6 районних виборчих комісій Кривого Рогу розглянути скарги представників кандидата на посаду міського голови від «Самопомочі» Юрія Милобога щодо можливих фальсифікацій на спецдільницях.

За офіційними даними, в Кривому Розі за чинного міського голову, представника «Опозиційного блоку» Юрія Вілкула проголосувало 50,21% виборців, а за його суперника, висуванця «Об’єднання «Самопоміч» Юрія Милобога – 49,79%. Різниця між кандидатами – 752 голоси.

Правда України

Національний банк поставив собі за мету значно скоротити штат

ndu-skorochennia

“4 тис осіб Національного банку займаються точно не ключовими функціями, ще 2 тис осіб займаються функціями, які невластиві більшості центральних банків”, – розповів заступник голови Національного банку Владислав Рашкован. У рамках своєї внутрішньої трансформації, Національний банк поставив собі за мету значно скоротити штат.

На сьогоднішній день Нацбанком було прийнято рішення вивести зі штату такі функції, як: Університет банківської справи, телеканал БТБ, редакцію періодичних видань НБУ, центр наукових досліджень. Свого часу чекають функції, що відповідають за: бази відпочинку, автомобільне підприємство, комплекс технічного обладнання і так далі. Нацбанк вважає, що непрофільні підрозділи повинні бути переформатовані за рахунок аутсорсингу функцій, закриття або передачі невластивих функцій іншими відомствами. Частина вже перейшла під опіку Міністерства освіти і науки, а також Міністерства інформаційної політики.

За рахунок того, що регулятор вивів з ладу значну кількість не ключових функцій, він зміг заощадити близько 490 млн грн видатків на рік. Зокрема, Університет і Академія економить Національному банку близько 299 млн гривень, телеканал БТБ – 61,8 млн гривень, транспортне забезпечення – 42,8 млн гривень, послуги охорони – 38,3, інше. Крім цього, Нацбанк скоротив заплановані в 2013 році інвестиційні витрати спрямовані на розвиток матеріальної бази НБУ в 2014-2015 роках більш ніж на 1 млрд гривень.

Що ж стосується робочих місць, то ситуація в регуляторі склалася дуже прогресивно. Заступник голови Нацбанку Владислав Рашкован стверджує, що скорочення рівнів ієрархії в НБУ поліпшило управління.

“У нас було правління, потім заступники голови, члени правління, потім генеральні департаменти, потім були заступники генеральних департаментів, це були директори департаментів у них були заступники директорів департаментів у них були начальники управління, заступники начальників управління, начальники відділу, заступник начальника відділу, начальники секторів . Ось рівень ієрархії”, – перерахував він.

Рашкован додав, що на цьому регулятор не зупиниться. Приблизно за підрахунками Нацбанку, на початок 2014 керівний персонал НБУ був у кількості 776 осіб, станом на 1 жовтня 2015 це число скоротилося до 437, проте ще близько 100 співробітників очікує хвиля скорочень.

“Найближчим часом у нас буде об’єднання, укрупнення декількох підрозділів за рахунок внутрішніх трансформацій”, – заявив Владислав Рашкован.

Повертаючись до 2014 року, тоді Нацбанк звільнив 5450 співробітників, це близько 46%, ще планується вивести зі структури банку до кінця 2015 року близько 1050 людей, в результаті виходить 55% від загальної відсотка працюючого складу Національного банку. Всього на перше січня 2014 року в банку працювали 11 800 людей з не ключових склали 43% – 5 050 осіб, супровідні 28% – 3350, а ключові 3400 або 29%. Чисельність НБУ буде скорочуватися відповідно до етапів внутрішньої реорганізації і трансформації функціональних етапів. До початку 2016 року в Нацбанку хочуть залишити 5300 людей, з даної кількості 345 залишаться на керівних посадах. При цьому 44% будуть відповідальні за ключовими функціями, 27% за супровідними і 28% будуть віднесені до не ключових.

Перебудова в штаті Національного банку стосуватиметься також регіонів. Було прийнято рішення закрити всі територіальні управління, вже закриті всі їхні баланси, але, як зазначив Рашкован, Київське поки не закрито.

“Київське буде закрито 11 грудня, залишаться тільки рахунки банків, залишиться МФО банку і клієнтські рахунки банків. Ми централізували всі функції, які можливо в центральний апарат, фактично на рівні регіону залишилося дві ключові функції – забезпечення грошового обігу і робота з юрособами та фізособами через “Єдине вікно”, – розповів журналістам заступник глави НБУ Владислав Рашкован.

Для НБУ стратегічною метою є консолідація всіх функцій на території єдиних державних центрів надання адміністративних послуг. У результаті, виходить, що в центральному апараті Києва працюватиме 2037 осіб, регіони – 1 363, а 1876 буде займатися іншими функціями. Слід зазначити, що із загальної кількості звільнених співробітників регулятора, тільки 1300 продовжують працювати під управлінням інших державних органів, інша частина людей перебуває в невіданні.

Правда України

Нафта тепер назавжди закріпить за собою статус дешевого товару

desheva-nafta

Глибокі структурні зміни на глобальному енергоринку означають, що нафта тепер назавжди закріпить за собою статус “дешевого товару”.

У 2015 році ціни на нафту будуть залишатися на рівні $40 за барель і опустяться до $30 за барель в 2016 році через трьох факторів. Про це заявив аналітик Девід Роше.

Аналітик прогнозує, що цього року ціни на нафту будуть залишатися на рівні $40 за барель і опустяться до $30 за барель в 2016 році, після того як ринком заволодіють три основні фактори: поставки з Саудівської Аравії, попит на ринках, і енергоефективні технології.

Саудівська Аравія, якщо необхідно, протягом довгих років буде продовжувати викачувати нафту великими обсягами, щоб прибрати з ринку залишилися американських виробників сланцевої нафти.

Саудівська Аравія – де-факто лідер ОПЕК – є найбільш “нестабільним” членом нафтового картелю, який легко може скоротити або наростити поставки нафти. Економісти зрозуміли, що з появою виробників сланцевої нафти в США країна змушена грати в гру “хто перший здрейфить”.

Ціни на нафту впали з максимумів (близько $115 за барель) у червні 2014 року і залишаються все такими ж низькими, незважаючи на те, що кількість бурових установок знизилося до рекордних мінімумів.

ОПЕК утримується від скорочення виробництва, і відсутність єдиного рішення на засіданні минулого тижня призвело до різкого обвалу цін на нафту.

Роше заявив, що глобальні ринки зіткнуться з періодом слабкості країн, що розвиваються, які довгий час витрачали колосальні обсяги енергоресурсів, однак тепер настав час підвищення енергоефективності та скорочення витрат на нафту.

Він додав, що світ рухається в сторону “цифрової економіки”, а це означає подальша зміна попиту, так як технології змінюється докорінно.

“Такі речі, як електромобілі і все інше, означають, що ми будемо використовувати все менше нафти”, – заявив Роше.

Правда України

НБУ уточнив підстави для зарахування коштів в іноземній валюті на поточні рахунки громадян

foreign-exchange

Національний банк уточнив спектр операцій із зарахування коштів в іноземній валюті на власні поточні рахунки громадян на території України, повідомила прес-служба регулятора.

Про це йдеться в постанові НБУ від 8 грудня №870 “Про внесення зміни до постанови правління Національного банку України від 16 вересня №365”.

В даний час, згідно з порядком, встановленим постановою №365, банк має право зараховувати на поточний валютний рахунок фізичної особи ті валютні кошти, які надходять з іншого власного рахунку цієї фізичної особи або вносяться готівкою власником цього рахунку. Крім того, в якості винятків дозволяється також зарахування таких валютних надходжень у вигляді відсотків, нарахованих на залишок коштів на власному поточному або вкладному рахунках; зарахування за казначейськими зобов’язаннями України та ОВДП; надходження від купівлі-продажу, обміну інвалюти; валюта, одержана в порядку спадкування; зарахування за договорами дарування; в результаті повернення помилково перерахованих або надміру сплачених коштів.

Постановою №870 Національний банк роз’яснив банкам, що в перелік дозволених зарахувань також відноситься і валюта, отримана клієнтом – фізичною особою в результаті погашення іменних ощадних сертифікатів, номінованих в іноземній валюті, та процентів за ним.

Як і раніше, інші валютні надходження мають бути продані банком на міжбанківському валютному ринку, а гривневий еквівалент від продажу повинен був бути зарахований на поточний рахунок в національній валюті фізичної особи.

Постанова №870 набирає чинності 10 грудня 2015.

Як повідомлялось, раніше НБУ продовжив більшість валютних обмежень.

Правда України

Корупційна мафія підрядила гвалтівника собак та кіз і пожирача екскрементів голубова скомпроментувати Саакашвілі

golubov-goncharenko

Є дві новини: одна погана, друга – хороша.

Погана новина – товстозаді шахраї олігархи і хабарники-чиновники не хочуть поступатися вкраденими в українців фінансовими потоками. І готові відстоювати їх будь-якими методами.

Новина хороша – усе це кодло наймає для свого захисту справжніх покидьків, таких як діма голубов і його друг алєксєй гончаренко. Ось як Класик описує таких дегенератів:

Життєрадісний споживач екскрементів, цинічний гвалтівник собак та кіз, згодом статечна людина, член суспільства, депутат парламенту. В молодості він був бальшой разбойнік, прєдставьтє сєбє – ізнасілував власну матір. Ну это так, апріорі, затєм довго жив на Вастокє. Ваабщє, умнєйша і опытнєйша людина! Как это сказано у Блока: “Вєліка Росія, а ідті нєкуда…”.

Завдяки таким персонажам, думаючим українцям легко розпізнати хто є хто і врешті-решт почати голосувати розумом, а не м’яким місцем!

СЛАВА УКРАЇНІ!

Правда України

У Києві пізно ввечері 9 грудня знешкоджена путінська диверсійно-розвідувальна група

putin-drg

У Києві пізно ввечері 9 грудня знешкоджена диверсійно-розвідувальна група, в складі якої були громадяни Росії, під час спецоперації загинув боєць спецпідрозділу «Альфа». Про це вночі 10 грудня повідомила речниця СБУ Олена Гітлянська.

За її інформацією, озброєна група діяла в кількох містах України, включно зі столицею.

«Затримано двох громадян Російської Федерації та трьох громадян України. Ще один із членів ДРГ чинив опір із застосуванням автоматичної зброї, поранивши при цьому двох співробітників спецпідрозділу «Альфа», і був знешкоджений. Стан одного із поранених критичний, у ці хвилини лікарі борються за його життя», – написала Гітлянська у мережі.

Згодом в СБУ підтвердили смерть тяжкопораненого бійця.

За даними спецслужби, лише за однією з адрес у Києві «вилучено вісім споряджених саморобних вибухових пристроїв, чотири кілограми тротилу, автоматичну зброю, більше сорока гранат та близько двох тисяч патронів, а також компоненти вибухових пристроїв та засобів ураження».

Впродовж тривалого часу в Україні відбувалися нічні вибухи. В Одесі та Харкові об’єктами атак найчастіше були офіси волонтерських та проукраїнських організацій, у Києві зафіксовані кілька випадків вибухів поблизу банківських установ і закладів торгівлі.

Правда України

Австрія підтримує продовження санкцій проти путіна і його банди

avstia-help-ua

Посол України в Австрії Олександр Щерба повідомляє, що Відень не блокуватиме продовження санкцій проти Росії.

«За моїми (достовірними) джерелами, Австрія не блокувала продовження санкцій проти РФ під час обговорення у Брю у понеділок», – повідомив Щерба у середу, 9 грудня, у мережі.

Раніше у середу Італія висловила вимогу обговорити економічних санкцій ЄС проти Росії замість їх автоматичного продовження представниками Євросоюзу під час сьогоднішньої зустрічі у Брюсселі. (Представники ЄС повинні були без обговорення затвердити шестимісячне продовження санкцій щодо Москви, які закінчуються у січні 2016 року».

За повідомленням ЗМІ, цю пропозицію підтримали відразу кілька країн, серед яких зокрема Угорщина та Австрія, Греція, Кіпр та Італія.

Санкції Заходу проти Москви були запроваджені минулого року через ситуацію в Україні. Наприкінці липня 2014 ЄС, поряд зі США, запровадив економічні санкції щодо Росії, які стосуються енергетичної, банківської та оборонної галузі.

Дія цих санкцій закінчуються у кінці січня 2016 року – за місяць після завершення терміну виконання умов мирної угоди, погодженої у Мінську Німеччиною, Францією, Україною і Росією у лютому цього року.

Правда України