Рубль продовжив падіння: за перші хвилини торгів уже 79 за долар

padinnia-rublia

Рубль продовжив падіння: за перші хвилини торгів уже 79 за долар.

На торгах Московської біржі 18 січня продовжилося падіння курсу рубля, який оновив мінімум з грудня 2014 року.

За перші хвилини сесії долар подорожчав до 78 рублів 58 копійок. Євро також досяг чергового максимуму – 85 рублів 65 копійок.

Знецінення рубля триває на тлі падіння світових цін на нафту. У понеділок вранці на початку торгів у Лондоні котирування Brent впали нижче 28 доларів за барель, що є найнижчим рівнем за останні 13 років. Нафта дешевшає на тлі суботнього зняття санкцій з Ірану і можливого надлишку цієї сировини у світі.

Правда України

Власність 1% найбагатших людей Землі зрівнялася з добробутом решти людства

top-usd

Згідно з новою доповіддю міжнародної групи допомоги Oxfam, 62 найбагатші людини світу мають такі статки, як загалом 3,5 мільярда найбідніших людей планети, а це 1,76 трильйона доларів. Багатство світових багатіїв зросло з 2010 року на 44%.

Таким чином добробут 1% найбагатших людей на Землі зрівнявся з добробутом решти людства разом узятого, йдеться у звіті Oxfam напередодні Всесвітнього економічного форуму в швейцарському Давосі.

В документі наголошується, що близько половини з числа найзаможніших живуть у США, 17 – в Європі, а решта у Китаї, Бразилії, Мексиці і Японії.

Водночас Організація Об’єднаних Націй опублікувала доповідь, в якій наголосила, що світ повинен виділити 15 мільярдів доларів на рік, щоб допомогти жертвам конфліктів і стихійних лих. 

Правда України