У Будапешті назвали «втручанням» реакцію Києва на контракт з «Газпромом»

Для Угорщини енергетична безпека – це питання безпеки, суверенітету і економіки, а не політичне питання, заявив глава МЗС Угорщини після підписання угоди з «Газпромом»

Денісова повідомила про погіршення стану здоров’я кримського політв’язня Яцкіна

Денісова звернулася до уповноваженого з прав людини у Росії Тетяни Москалькової з вимогою провести повне обстеження Яцкіна у кваліфікованому медзакладі та надати йому відповідний комплекс лікування

Земан підписав закон, що виключає участь Росії й Китаю в будівництві АЕС

Згідно з законом, у тендері зможуть брати участь тільки компанії з країн, що приєдналися до міжнародної угоди про державні закупівлі від 1996 року, Росія і Китай в число цих країн не входять

«Подаровані береги»: після розслідування «Схем» Адміністрація річкових портів звернулася до правоохоронців

«Адміністрація річкових портів» просить відкрити кримінальне провадження через факти, наведені у розслідуванні

За відвідини окупованого Криму суд наклав арешт на 12 літаків і 4 судна – прокуратура

Прокуратура АРК та міста Севастополя повідлмила про накладення арештів на літаки і судна через незаконне відвідування окупованого Росією півострова.

«За клопотаннями прокуратури судом накладено арешти на 12 літаків російського авіаперевізника, що перевозили пасажирів з/до закритого пункту пропуску «Сімферополь-авіа», та 4 судна, що заходили до закритих портів та терміналів Кримського півострова, таким чином, були засобом/знаряддям вчинення злочинів», – йдеться в повідомленні.

За даними прокуратури, щонайменше 37 російських авіакомпаній здійснюють регулярні авіаперевезення до Криму в порушення законодавства.

«Порушують законодавство переважно судна під прапором Росії, інколи – Сирії, Єгипту, Лівану, тобто країн, з якими відсутня міжнародна співпраця на цьому напрямі… Загалом накладено арешти на 236 повітряних суден та 55 морських суден, які здійснювали регулярні пасажирські та інші перевезення до окупованого півострова», – повідомили в прокуратурі.

З березня 2014 року Україна закрила повітряний простір над Кримом через неможливість здійснювати нагляд за безпекою польотів при організації повітряного руху. Офіційно припинено функціонування всіх аеропортів півострова. З липня 2014 року Україна офіційно припинила функціонування всіх портів окупованої території Криму – гавані півострова закриті для міжнародного судноплавства.