Суд заарештував Тамразова на два місяці з правом застави

Печерський районний суд Києва заарештував колишнього першого заступника голови правління «Укргазвидобування», засновника видання Insider Олексія Тамразова на два місяця з можливістю застави у три мільйони гривень, передає кореспондент Радіо Свобода.

Водночас прокуратура просила для Тамразова заставу в розмірі майже 5,7 мільйона гривень.

Під час промови адвокатів в зал зайшли невідомі і почали скандувати «Корупціонера за ґрати», представники праворадикальної організації «С14», які прийшли підтримати Тамразова, почали сперечатися з ними, називали «тітушками».

Після цього слідчий суддя попросив усіх, зокрема і представників ЗМІ, покинути залу судових засідань. Відтак суд обирав запобіжний захід у закритому режимі.

9 серпня генпрокурор Юрій Луценко заявив, що Тамразова затримали при спробі дати 200 тисяч доларів хабара прокурору Генеральної прокуратури. За його словами, ці гроші Тамразов хотів дати «за сприяння у знятті арешту з майна у кримінальному провадженні, пов’язаному з діяльністю злочинної організації [екс-президента України] Януковича Віктора Федоровича».

Під час засідання суду Тамразов заявив, що зустрітися з прокурором Костянтином Куликом його змусив співробітник Служби безпеки України 

Тамразов працював на посаді першого заступника голови правління «Укргазвидобування» у період з 2010 до 2014 року.


        

коментуйте: